Interesuje Cię rozpoznawanie mowy?
Poufność
Adresy mailowe wpisane z użyciem tego formularza będą wykorzystywane wyłącznie do okresowego udzielania informacji na temat rozwoju oprogramowania SkryBot - rozpoznawanie i dekodowanie mowy po polsku.
Wyślij wiadomość
do Transkrypcje.pl

  Doświadczenie Transkrypcje.pl

  Zespół pracowników TRANSRYPCJE.pl ma wieloletnie doświadczenie w usługach masowego transkrypcji nagrań i tekstów, w szczególności konferencji, spotkań i wywiadów prowadzonych w wieloosobowych grupach tzw. FGI (focus group interview), jak również wywiadów indywidualnych, nagrań archiwalnych i transkrypcji nagrań na potrzeby spraw sądowych, czy transkrypcja listy dialogowej / napisów do filmów.
  Oferujemy transkrypcje nagrań każdego rodzaju zapisanych na dowolnym nośniku.

  Nasi klienci

  Wykonujemy zlecenia urzędów administracji państwowej, spółek, międzynarodowych korporacji jak i osób fizycznych, jako nadrzędną zasadę stawiając zastrzeżenie poufności danych zleceniodawcy. W uzasadnionych przypadkach, na specjalne życzenie możemy udostępnić referencje od klientów, którzy wyrazili na to zgodę.

  Rozliczenia

  Za transkrypcje i pozostałe usługi wystawiamy faktury VAT. Dla stałych klientów proponujemy płatność po wykonaniu usługi, oraz upusty cenowe: CENNIK.